Na skutek spożywania przez dłuższy czas nawet kilkudziesięciu kalorii więcej niż wynosi nasze zapotrzebowanie, możemy przytyć nawet kilka kilogramów. Już 100 dodatkowych kalorii dziennie powoduje wzrost masy ciała o 5 kg w ciągu roku! Dokładając do tego siedzący tryb życia oraz spowolnioną przemianę materii spowodowaną chorobami, możemy bardzo łatwo zakończyć swój żywot otyłością, która dodatnio koreluje nie tylko z nieestetycznym wyglądem, ale w szczególności z wysokim ryzykiem chorób i zgonu.
KURACJE ODCHUDZAJĄCE przeznaczone są:
  • dla osób, które na stałe chcą pozbyć się nadwagi i otyłości,
  • dla osób, których waga utrzymuje się w normie, ale nie są zadowolone ze swojego wyglądu.
  • dla osób zdrowych i chorych, wymagających włączenia jednocześnie dietoterapii,
  • dla dzieci i dorosłych.

ODCHUDZANIE ODBYWA SIĘ PRZY ZASTOSOWANIU ZDROWEJ, RACJONALNEJ DIETY opracowanej pod indywidualne potrzeby organizmu.

Prawidłowe odchudzanie charakteryzuje się stopniowym ubytkiem tkanki tłuszczowej – redukcja wagi odbywa się na poziomie ok 4 kg na miesiąc, dzięki czemu przebiega w sposób bezpieczny i zdrowy, nie naraża organizmu na powikłania zdrowotne. Czasem zdarza się, że proces odchudzania jest szybszy, ale jest to uzależnione od naszych indywidualnych predyspozycji.

Stosowanie się do zaleceń podczas trwania całego okresu odchudzania, stopniowe wychodzenie z diety redukcyjnej oraz stabilizacja niższej masy ciała po odchudzaniu gwarantuje zdrowy rezultat BEZ EFEKTU JO-JO.

CENNIK

Zapisz się na wizytę

tel. 531 800 531
lub

Brak czasu na wizytę?

Zamów dietę przez Internet!