Jeśli nie jesteś z okolic Koszalina i masz utrudniony dostęp do dietetyka, nie masz czasu na wizytę w poradni lub po prostu cenisz sobie anonimowość, możesz zamówić kurację lub program przez Internet.

1. WYPEŁNIJ I PRZEŚLIJ FORMULARZ DIETETYCZNY (POBIERZ). Apeluję o dokładne i szczegółowe wypełnienie formularza. Cechą charakterystyczną poradni jest indywidualne podejście do Twojego organizmu. Im więcej informacji, tym lepiej. Dane wprowadzane służą wyłącznie potrzebom poradni i nie zostają w żaden inny sposób wykorzystane ani udostępniane. W mailu załącz także Twoje ostatnio wykonywane wyniki badań laboratoryjnych.

2. NIE OPŁACAJ JESZCZE KURACJI. POCZEKAJ NA KONTAKT. Koszt kuracji ustalany jest indywidualnie po analizie formularza i uzależniony jest od poziomu trudności diety i zaleceń, od chorób współistniejących i związanych z nią eliminacji w diecie (koszt kuracji bez chorób i eliminacji produktów w diecie wynosi jak wg cennika). Do kosztu kuracji należy doliczyć koszt jednorazowej opłaty 90 zł (analiza badań laboratoryjnych, ustalenie założeń i planu diety, liczby posiłków, ilości płynów na dzień itp.). 

3. DOKONAJ WPŁATY NA KONTO ZA KURACJĘ LUB PROGRAM.

mBank; nr konta: 38 1140 2004 0000 3402 7413 2832
Tytuł przelewu: swoje IMIĘ i NAZWISKO

Czas opracowania diety ustalany jest w zależności od przypadku, ale zazwyczaj trwa 1-3 dni robocze (max 5 dni) od dnia otrzymania przelewu.

3. ODBIERZ JADŁOSPIS I ZALECENIA. Otrzymasz je na podany w formularzu adres e-mail. Istnieje możliwość uzyskania diety za pośrednictwem paczkomatu InPost – na życzenie (koszt przesyłki wynosi 20 zł).

Co dalej?

Kuracje i programy obejmują także wizyty kontrolne, które polegają na wypełnieniu (z reguły po ok. 2 tygodniach stosowania jadłospisu) wirtualnej karty kontrolnej, którą odsyłasz na e-mail poradni. Karta ma za zadanie przeanalizować Twoje postępy stosowania diety (zmiany masy ciała, samopoczucia itp.). Przekazane zostają zalecenia na kolejne okresy kuracji.

Przez cały okres stosowania diety masz zapewnione pełne doradztwo i stały kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące kuracji, wątpliwości, zadzwoń lub napisz.

Zapisz się na wizytę

tel. 531 800 531
lub

Brak czasu na wizytę?

Zamów dietę przez Internet!